Rodzinne mieszkanie w stylu industrialnym


Nazwa:

Rodzinne mieszkanie w stylu industrialnym "Mieszkanie na miarę" HGTV odc.3

 
Termin:

2021

Kilka słów:

Mieszkanie zrealizowane w ramach programu HGTV "Mieszkanie na miarę". Mieszkanie 3 pokojowe zaprojektowane w nowoczesnym stylu z wyraźnymi akcentami industrialnymi.  

Całość miała być bardzo spójna, kontrastowa, z dużą ilością drewna, szarości/ antracytu.

Salon z aneksem to mocna baza - zabudowa aneksu kuchennego to połączenie antracytowych frontów z drewnopodobnym dekorem zbliżonym kolorystycznie do drewnianej podłogi.  Długi i praktyczny półwysep łączy się bezpośrednio ze strefą wypoczynku, gdzie znajduje się antracytowy narożnik. Po drugiej stronie pomieszczenia powstał kącik jadalniany z okrągłym drewnianym stołem oraz krzesłami w zielonej tapicerce. Głównym akcentem aranżacyjnym jest ściana pokryta lamelami , która łączy się bezpośrednio z podłogą. 

Sypialnia główna to połączenie delikatnej ,ale masywnej zabudowy stolarskiej w kolorze jasnego beżu, oraz ciemnego tynku dekoracyjnego o strukturze betonu. Przytulności nadaje tapicerowane łóżko oraz zasłony.

Pokój dzieci to jasne wnętrze z kolorystycznymi akcentami na ścianie. To obłe formy w kolorze jasnego różu, beżu oraz szarości. 

Łazienka stylistycznie jest kontynuacją salonu oraz holu-  płytki drewnopodobne wydzielają strefę relaksu ,a w pozostałej część łazienki z umywalką, miską wc i bidetem położone zostały płytki heksagonalne w kolorze antracytowym.

 

https://hgtv.pl/programy/mieszkanie-na-miare,16082,1.html

https://player.pl/programy-online/mieszkanie-na-miare-odcinki,34062/odcinek-3,S01E03,224105

 

Inne realizacje tego typu