Lodziarnia Lodówka


Nazwa:

Lodziarnia Lodówka

 
Termin:

2018

Kilka słów:

Lodówka to lodziarnia w samym sercu Wrocławia. Założeniem projektu było stworzenie minimalistycznego wnętrza, ale zarazem nasyconego i spójnego w formach. Przewodnim motywem są obłe kształty, które są delikatne, a także kojarzone z gałką lodów.
Pojawiają się zarówno w formach na ścianach, jako portale nad drzwiami, a także w kształtach lamp. Pierwsza, główna sala jest optycznie powiększona dzięki zastosowaniu dużych tafli lustra na całej ścianie. Podłoga, bar oraz ściany są białe , neutralne i mocno kontrastują z zabudową nad barem oraz nasyconymi kolorami zieleni ( pistacja i butelkowa zieleń).Lokal jest nieduży, natomiast w głównej sali udało się wygospodarować miejsce na stoliki barowe z transparentnymi hokerami. Perełką lokalu jest niewątpliwie sufit. Półkolumny w modnym koralowym kolorze tworzą strukturę, która dubluje się w lustrze. Druga, mała sala zachowana w tej samej kolorysytce jest nieco ciemniejsza i bardziej intymna. Tapicerowany wypoczynek w ciemnozielonym kolorze wtapia się w jedną ze ścian. Kinkiety są zamontowane na okrągłych lustrach dzięki czemu odbijają rozproszone światło.

Tabletki są zwykle przyjmowane na pusty żołądek i jako pojedyncza dawka. Od 2021 r. Iwermektyna była badana w leczeniu Covid-19. Dowiedz się, jak łatwo jest kupić na https://www.iwermektyna-tabletki.pl w Polsce bez recepty i co możesz zrobić, aby chronić się za pomocą Covid-19.

Inne realizacje tego typu