Nowoczesna Elegancja


Nazwa:

Kamienica z duszą/ warszawskie śródmieście

 
Termin:

2021/2022

Kilka słów:

Realizowany projekt apartamentu znajdującego się w kamienicy.

Mieszanka stylistyczna zakłada połączenie stylu klasycznego zachowującego charakter budynku oraz nowoczesny sznyt nadany przez minimalizm .

Kuchnia jest wydzielonym pomieszczeniem. Zabudowa stolarska jest w kolorze beżowym w połączeniu z bielą oraz chromowanymi dodatkami . Na podłodze pojawiły się surowymi płytkami o strukturze kamienia, które przechodzą przez całą komunikację w mieszkaniu.

Salon to przestrzeń , w której pojawiła się ściana z odkrytą oryginalną cegłą, przy której znalazł się stół jadalniany. Ściana telewizyjna to lekka kompozycja sztukaterii oraz dominującej struktury forniru na komodzie. Wypoczynek w kontrastowym tonie ,a także tekstylia są przełamaniem spójnej bazy w pomieszczeniu.

Gabinet z funkcją pokoju gościnnego to najbardziej nowoczesne połącznie kolorystyczne- antracytowa tapeta o strukturze tkaniny połączona jest z zabudową stolarską z płyty drewnopodobnej. 

Sypialnia to spójna kompozycja złożona z beżowych tonów w postaci zabudowy stolarskiej ,a także obicia łóżka oraz tapety w geometryczne wzory.

W łazience także dominują jasne , ciepłe tony oraz totalny minimalizm. Zostały tutaj użyte płytki jednego rodzaju ,a dopełnieniem jest biel na ścianach, suficie oraz chromowana armatura. 

 

Inne realizacje tego typu